Interiérové dveře

Pokud požadujete originální interiérové dveře,  naše truhlářství vám je za příznivou cenu vyrobí. Dveře do interiéru zhotovujeme z masivu nebo pomocí dýhovaných polotovarů.Vnitřní dveře nabízíme hladké, kazetové nebo s nalepovací lištou od rustikálního vzhledu až po moderní.  K interiérovým dveřím vyrábíme také elegantní  obložkové zárubně.

Typy interiérových dveří

  • dřevěné interiérové dveře jednokřídlé
  • interiérové dveře dvoukřídlé
  • interiérové dveře s bočním a horním nadsvětlíkem
  • posuvné interiérové dveře po zdi a do pouzdra

Hlavní část naší produkce vnitřních dveří tvoří výroba ze  smrkového masivu, který je zpracován do třívrstvých hranolů a spárovky. Na výběr nabízíme i možnost výroby z dalších dřevin jako jsou borovice, meranti, modřín a dub. Na výplně používáme rozmanité profily, takže se dají vytvořit různé typy dveří, od rustikálního vzhledu, až po moderní.

K povrchové úpravě používáme polyuretanové laky či ekologické přírodní vosky, na přání moříme.

Dveřní kování (kliky, závěsy, zavírače, atd.) dodáváme z většiny značek dostupných na českém trhu

K našim proskleným dveřím lze vybírat skla z široké nabídky moderních i klasických vzorů.  Samozřejmostí je i možnost kalení, čímž se dosáhne nerozbitnosti při běžném užívání.

Poskytujeme kompletní služby:

Získat originální interiérové dveře vůbec není komplikovaná záležitost. Když vložíte důvěru do rukou profesionála, bez starostí získáte výrobek, který vydrží spoustu let. S našimi službami si můžete dopřát plný komfort. Počínaje úvodní konzultací, vyměření na místě, přes přesnou kalkulaci, až po výrobu na míru a montáž. Samozřejmostí je také náš pozáruční servis.

Prohlédněte si ukázky našich prací

« 1 z 3 »