Vchodové dveře

Vstupní dveře by měly splňovat několik důležitých funkcí – estetickou, bezpečnostní a v neposlední řadě  i odolnost proti mechanickému namáhání. Jsou vyráběny ze dřeva, ekologicky čistého přírodního materiálu se spolehlivě dlouhou životností. Mají výborné tepelně-izolační vlastnosti a jsou nenáročné na údržbu.

V převážné většině vyrábíme dřevěné vchodové dveře EURO 68 ze  třívrstvého lepeného eurohranolu o tloušťce 68mm. Dle vašeho přání mohou být osazeny tepelně izolačními masivními kazetami profilovanými z obou stran, izolačním sklem, bezpečnostním kováním a dalšími prvky podle dalších požadavků. Naše dřevěné vchodové dveře standartně dodáváme včetně rámové zárubně s dveřními seřiditelnými závěsy, dvojitým silikonovým těsněním a hliníkovým prahem s tepelně izolačním mostem. Zabýváme se také výrobou replik historických dveří.

Na výběr nabízíme vchodové dveře z těchto dřevin: smrk, borovice, meranti a dub.

K našim proskleným dveřím lze vybírat skla z široké nabídky moderních i klasických vzorů. Samozřejmostí je i možnost kalení, čímž se dosáhne nerozbytnosti při běžném užívání.

Kování vchodových dveří

Na kování vchodových dveří jsou kladeny mimořádně vysoké požadavky z hlediska odolnosti, ale i bezpečnosti.

Osazujeme vchodové dveře následujícími prvky:

  • hliníkový práh s přerušeným tepelným mostem
  • závěsy seřizovatelné ve třech rovinách
  • vícebodové bezpečnostní uzavírání
  • bezpečnostní kliky
  • bezpečnostní cylindrické vložky

Povrchová úprava

Nabízíme povrchovou úpravu, která se stříká vysokotlakou technikou  zaručující dlouhou životnost, dokonalý vzhled a hygienickou nezávadnost.  Můžete si vybrat ze široké nabídky povrchové úpravy v mnoha odstínech.

Poskytujeme kompletní služby:

Získat originální interiérové dveře vůbec není komplikovaná záležitost. Když vložíte důvěru do rukou profesionála, bez starostí získáte výrobek, který vydrží spoustu let. S našimi službami si můžete dopřát plný komfort. Počínaje úvodní konzultací, vyměření na místě, přes přesnou kalkulaci, až po výrobu na míru a montáž. Samozřejmostí je také náš pozáruční servis.

Prohlédněte si ukázky našich prací