Výroba nábytku na míru

Zabýváme se výrobou kuchyní a zakázkového nábytku na míru do všech interiérů.

Nábytek zhotovíme zcela dle Vašich přání a možností interiéru.

Vyrobíme kuchyňské linky na míru včetně osazení vestavěnými spotřebiči, vestavěné i volně stojící skříně, kancelářský nábytek, obývací stěny, ložnice, postele, dětské a studentské pokoje, stoly a stolky, skříně, komody, předsíňové sestavy, nábytek do koupelen, knihovny, botníky, police a policové sestavy, vybavení do obchodů, stojany, regály i prodejní pulty,  obklady apod. Vše včetně dopravy a montáže.

Pro výrobu nábytku používáme pouze kvalitní, ekologicky nezávadné materiály, značkové kování a vybavení nábytku od mnoha renomovaných výrobců.

Mnoho spokojených klientů využívá našich služeb opakovaně a tak většinu zakázek navíc získáváme díky jejich doporučení.

Staňte se i Vy naším spokojeným zákazníkem.

3D vizualizace interiéru

Máte vlastní představu, jaký design by měl mít Váš nábytek? Nebo chcete odborně poradit a nechat si navrhnout nábytek na míru? Nejsme odborníci na bytový design, proto spolupracujeme se zkušeným  designérem, který Vám interiér navrhne. Vypracuje Vám dispoziční řešení, pomocí 3D modelu si dohodnete hmotové a materiálové uspořádání a poté Vám vytvoří 3D fotorealistické vizualizace.

Vyžádejte si zpracování vizualizace >

Prohlédněte si ukázky naší práce

Nechte si zaslat katalog a vzorníky

Nabízíme možnost vybrat si ze široké palety barev, dezénů a materiálů. Katalogů a vzorníků máme velké množství. Vzorníky je možné pro snadnější rozhodování zapůjčit domů.

Zaujala Vás naše nabídka? Kontaktujte nás.

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva

Pracujeme z těmito materiály: