Zahradní stavby

Chcete zútulnit Vaši zahradu? Chcete do ní vnést praktické prvky a zároveň by měla lákat k pobytu a vytvářet harmonická a pohodová místa? Nechte se zlákat majestátností a kouzlem přírody, které s sebou nesou dřevěné zahradní stavby.

Pergoly

Potřebujete vytvořit místo k příjemnému posezení? V soukromí pergoly budete moci trávit spoustu času s rodinou a přáteli. Nechte si zhotovit pergolu.

Dřevěné ploty

Chtěli byste ohraničit pozemek a uvažujete nad plotem? Na zakázku Vám vyrobíme a namontujeme plot podle Vašich představ.

Dřevěné terasy

Terasa je prostor, kde se dá pohodlně odpočívat nebo pořádat společenské večírky. Vybízí Váš prostor k tvorbě terasy? Využijte této možnosti a nechte si od nás namontovat terasu z exotických nebo z jehličnatých dřevin.

Další zahradní stavby

Kromě pergol, dřevěných teras a plotů, můžete svou zahradu ozvláštnit dalšími dekorativními a zároveň praktickými stavbami jako jsou dřevěné altány, garážová stání nebo třeba zastřešení teras. Poradíme si i s obložením prostoru okolo venkovního bazénu. Umíme také vytvářet prostředí pro děti, například dětské prolézačky.

Naše zahradní stavby z masivu přirozeně dotvoří stávající prostředí a vykouzlí z nich místa, která budou velmi přirozená a estetická. Budete vyhledávat příležitost, abyste v těchto prostorách mohli trávit čas. Nechte se unést přírodním materiálem a oceňte jeho kouzlo.

Nechte se pohltit tradicemi a harmonií. Vyberte si dřevěné stavby, které dotvoří kouzlo Vaší zahrady.

Prohlédněte si ukázky naší práce

Zaujala Vás naše nabídka? Kontaktujte nás.

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva